GÜNDEM Zuhuri ÖGE Yazıları

Değerli Üyelerimiz

Değerli üyelerimiz,

Yapı Kredi Bankası Emeklileri Derneğinin, Bayram İkramiyeleri ile ilgili olar
Devamını Oku

30 Ağustos Zafer Bayramı

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun, Milletimizin bağımsızlık uğruna gösterdiği azim ve kararlılığın tüm dünyaya ilan edildiği “30 Ağustos Zafer Bayram'ının'' 98. yıl dönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu Yüce Türk Milleti olarak hep birlikte yaşamaktayız.
Devamını Oku

Değerli Üyelerimiz,

Değerli üyelerimiz, Dernek yönetimi olarak, eleştirilere ve önerilere her zaman açık olduğumuzu, yapıcı eleştiri ve önerilerin Derneğimizi daha da güçlendireceği ve aramızdaki sinerjiyi artıracağını defalarca ifade etmiştik.
Devamını Oku

TBMM'de Emekliler için Flaş Kanun Teklifi

TBMM'de Emekliler İçin Flaş Kanun Teklifi...CHP'nin üç grup başkan vekili, emeklilerin bayram ikramiyelerinin 1000 liradan 1500 liraya çıkarılmasına yönelik kanun teklifini TBMM Başkanlığı'na sundu.
Devamını Oku

Değerli Üyelerimiz

Değerli üyelerimiz, Vakıf sandıklarından emekli olan ve Bayram ikramiyelerinden yararlanamayan tüm emeklilerin haklarının aranması amacıyla
Devamını Oku

Değerli Üyelerimiz

Değerli Üyelerimiz; Yönetim Kuruluna seçildikten sonraki ilk icraatlarımız facebook hesabı açmak ve web sitemizi geliştirmek olmuştur.
Devamını Oku

Değerli Üyeler

Değerli üyeler, Derneğimiz, yaptığı çalışmaları, Facebook  ve Web sayfalarımızda paylaşmaktadır. Bu doğrultuda Promosyon çalışmalarımız ile ilgili yaşanan tüm adımlar da siz değerli üyelerimize bildirilmiştir.
Devamını Oku

Değerli Üyelerimiz

Değerli üyelerimiz, Daha önceden de sizlere duyurduğumuz üzere ;
Devamını Oku

Değerli Üyelerimiz Maaş hesaplarının taşınması

Değerli üyelerimiz, Her birimizin uzun yıllar Akbank’a hizmet vermesinin yanı sıra ; maaş hesaplarımızın  da Akbank’ta bulunması,
Devamını Oku

Değerli Üyelerimiz

Değerli üyelerimiz,Promosyonla ilgili, Vakıf Sandığımız nezdinde başlattığımız pilot dava için gerekli olan dilekçeler, Posta hizmetlerinde ki aksamalar nedeniyle ancak 20.05.2020 Çarşamba günü itibariyle tamamlanabilmiştir.
Devamını Oku

Değerli Üyelerimiz

Değerli üyelerimiz,Promosyon ödemeleri konusundaki  yol haritamız, sizlerin de görüş ve önerileri ile belirlenmiş ve  22.04.2020 tarihindeki mesajımızla  paylaşılmıştı.
Devamını Oku

Değerli Üyelerimiz

Değerli üyelerimiz, Gönül isterdi ki, AKSANDIK, vakıf emeklilerinin Akbank Şubeleri nezdinde bulunan emekli maaş hesapları nedeniyle hak etmiş oldukları  promosyon ödemelerinden yararlandırılması konusunda banka ile bir protokol yaparak emeklilerini mutlu etsin.   
Devamını Oku

Değerli Üyelerimiz

Değerli üyelerimiz,Promosyon ve bayram ikramiyeleri ile ilgili son gelişmeleri aşağıda bilgi ve takdirlerinize sunuyoruz.
Devamını Oku

PROMOSYON

Değerli üyelerimiz, Emeklilerimizin hakkı olan promosyon talebini hem sözlü hem  de yazılı olarak Banka üst yönetimine iletmek için  gerekli hazırlıklarımızı Şubat ayı sonu itibariyle tamamlamıştık. Korona Virüs nedeniyle Randevu talebimize cevap alamadığımız için sözlü talebimizi yapamadık.
Devamını Oku

PROMOSYON

Değerli üyelerimiz, Dünkü promosyonlarla ilgili paylaşımımızdan sonra sizlerden gelen yoğun mesajlarda yer alan önerileriniz, tavsiyeleriniz ve en önemlisi destekleriniz Dernek yönetimimiz tarafından memnuniyetle karşılanmıştır. 
Devamını Oku

TEŞEKKÜR - BİLGİ

Değerli üyelerimiz,Hak Hukuk mücadelesi ortaktır. Geçmişten bu yana verilen mücadeleler boşuna değildir. Bu günde haklarımız için birlikte mücadele etmeliyiz. Yan yana durmak ve iletişim kurarak mücadele içinde olmak zorunluluktur. Bizlerde buna uygun davranmak zorundayız.
Devamını Oku

Değerli Üyelerimiz

Değerli üyelerimiz 
Devamını Oku

2020 Şükran Belgesi Sertifika Töreni

Derneğimizin değerli üyeleri ve konuklarımız, hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum. Hoş geldiniz.Bugün bu salonda yapılacak olan etkinliğimizin nedeni, derneğimiz üyeliğinde Aralıksız 20 yılını dolduran üyelerimize bir teşekkür nişanesi olarak şükran belgesi takdim edilecek olmasıdır.
Devamını Oku

Web sitemiz yeni yüzü ve tasarımı

Değerli üyelerimiz, Var olan "www.akemder.org" olan Web sitemiz yeni yüzü ve tasarımı ile yenilenerek 01.11.2019 tarihinde yine "www.akemder.org" adresi ve yalın haliyle siz değerli üyelerimize hizmet vermeye başlayacaktır. Yeni tasarım çalışması yapılırken siz değerli üyelerimizin kolaylıkla kullanabileceği şekilde dikkate alınmıştır.
Devamını Oku

Emekli Üyelerimize

1976 yılında kurulan derneğimizin  43 yıldır ayakta kalmasına, büyümesine, emek veren, haksızlıklar ve hukuksuzluklar karşısında mücadele etmekten çekinmeyen, kurucularımıza, başkanlarımıza, yönetim kurulu ve denetim kurulu üyelerimize teşekkür ederim.
Devamını Oku